Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Voetbal

Voetbal

Bekijk hier het wedstrijdprogramma voor de komende twee weken. Klik op de  voor extra wedstrijdinformatie zoals het adres van het sportpark, kleedkamer- en veldindeling, wedstrijdnummer, scheidsrechter en de verzameltijd. Onderstaand wedstrijdprogramma bevat zowel competitie (co), bekerwedstrijden (be) als vriendschappelijke wedstrijden (vr).

 

De wedstrijdkalender West 1voor het hele seizoen kun je hier downloaden
Datum Tijd Thuis Uit Info
17 mei 17:15 Kolping Boys JO11-1 Assendelft JO11-1
18 mei 19:30 Kolping Boys JO13-6 ZCFC MO13-1
18 mei 20:00 Kolping Boys 35+1 (zon) V.V. Bergen 35+1 (zon)
18 mei 21:05 AFC 34 4 (zaal) Kolping Boys 4 (zaal)
19 mei 19:15 Kolping Boys JO15-2 SVW 27 JO15 - 1
19 mei 20:00 Dynamo 2 (zon) Kolping Boys 2 (zon)
20 mei 18:30 Kolping Boys JO15-1 (zaal) Wognum Nicols JO15-1 (zaal)
20 mei 19:00 zvv Nieuweboer Architecten JO17-1 (zaal) Kolping Boys JO17-1 (zaal)
20 mei 22:10 Kolping Boys 1 (zaal) Alkmaarsche Boys 3 (zaal)
21 mei 8:30 KGB JO10-2 Kolping Boys JO10-6
21 mei 8:45 Kolping Boys JO12-4 S.V. Wieringerwaard JO12-1
21 mei 8:45 Jong Holland JO11-1 Kolping Boys JO11-2
21 mei 8:45 Kolping Boys JO11-4 SVW 27 JO11-3
21 mei 8:45 Kolping Boys Mini's Kolping Boys Mini's.
21 mei 8:45 Kolping Boys MO13-1 Beemster MO13-1
21 mei 9:00 IJmuiden vv. JO14-2 Kolping Boys JO14-4
21 mei 9:00 Limmen JO13-2 Kolping Boys JO13-2
21 mei 9:00 Kolping Boys JO13-5 BOL JO13-2
21 mei 9:00 Kolping Boys JO10-2 SVW 27 JO10-1
21 mei 9:00 Kolping Boys JO10-7 Hollandia T JO10-2
21 mei 9:00 Kolping Boys JO9-2 Meervogels 31 JO9-1
21 mei 9:00 Dirkshorn JO9-1 Kolping Boys JO9-6
21 mei 9:00 Kolping Boys JO9-7 ZAP JO9-2
21 mei 9:30 Kolping Boys JO15-4 HSV JO15-3
21 mei 9:30 Rijp (de) JO10-1 Kolping Boys JO10-3
21 mei 9:30 Duinrand S JO9-1 Kolping Boys JO9-5
21 mei 9:45 Kolping Boys CL Kolping Boys CL.
21 mei 9:45 BOL JO9-1 Kolping Boys JO9-3
21 mei 10:00 De Wherevogels JO19-3 Kolping Boys JO19-2
21 mei 10:00 Kolping Boys JO12-2 Nieuwe Niedorp JO12-1
21 mei 10:00 SVW 27 JO11-2 Kolping Boys JO11-3
21 mei 10:00 SVW 27 JO11-4 Kolping Boys JO11-5
21 mei 10:00 Kolping Boys JO11-7 ZOB JO11-2
21 mei 10:15 Kolping Boys JO13-4 Vrone JO13-2
21 mei 10:15 Kolping Boys JO10-8 Westfriezen JO10-5
21 mei 10:15 Kolping Boys JO9-1 Reiger Boys JO9-1
21 mei 10:15 Kolping Boys JO9-4 RKEDO JO9-3
21 mei 10:15 Sporting Krommenie JO8-1 Kolping Boys JO8-1
21 mei 10:15 Kolping Boys JO8-2 Vrone JO8-2
21 mei 10:30 Reiger Boys JO15-1 Kolping Boys JO15-1
21 mei 11:00 Winkel JO12-1 Kolping Boys JO12-1
21 mei 11:15 KSV JO14-1 Kolping Boys JO14-2
21 mei 11:15 Nieuwe Niedorp JO10-1 Kolping Boys JO10-4
21 mei 11:15 AFC 34 JO10-3 Kolping Boys JO10-5
21 mei 11:25 Kolping Boys JO16-3 Jong Holland JO16-3
21 mei 11:30 Kolping Boys JO14-1 AFC 34 JO14-2
21 mei 11:30 Texel 94 JO13-1JM Kolping Boys JO13-3
21 mei 11:30 Kolping Boys JO11-1 Spirit 30 (SC) JO11-1
21 mei 11:30 Kolping Boys JO11-6 Overbos sv. MO11-1
21 mei 11:30 Kolping Boys MO15-1 KGB MO15-1
21 mei 12:00 Volendam (rkav) JO16-3 Kolping Boys JO16-2
21 mei 12:45 Victoria O JO14-2 Kolping Boys JO14-5
21 mei 13:00 Kolping Boys VR1 OFC VR1
21 mei 13:15 Kolping Boys 2 Schagen United 2
21 mei 13:15 Kolping Boys JO17-2 ZAP JO17-1
21 mei 13:15 Kolping Boys JO16-1 Dijk De asv JO16-1
21 mei 13:15 SV Spartanen JO15-1 Kolping Boys JO15-2
21 mei 13:15 Kolping Boys MO17-1 Heerenveense Boys MO17-1
21 mei 14:00 OSV O23-1 Kolping Boys O23-1
21 mei 14:30 Wieringermeer 1 Kolping Boys 1
21 mei 14:30 ZAP JO17-2 Kolping Boys JO17-4
21 mei 14:45 Always Forward JO15-2 Kolping Boys JO15-3
21 mei 14:45 FC Den Helder JO13-1 Kolping Boys JO13-1
21 mei 15:15 Kolping Boys JO19-1 Bloemendaal JO19-1
21 mei 15:15 Kolping Boys JO17-1 Bloemendaal JO17-1
21 mei 15:15 Kolping Boys JO17-3 Westzaan JO17-1
21 mei 15:15 Kolping Boys MO19-1 Reiger Boys MO19-1
21 mei 15:15 Kolping Boys O23-2 KGB O23-2
22 mei 10:00 Kolping Boys 5 (zon) Koedijk 8 (zon)
22 mei 10:00 Kolping Boys 8 (zon) KSV 5 (zon)
22 mei 10:00 Kolping Boys O23-1 (zon) KGB O23-1 (zon)
22 mei 11:00 Zeevogels 35+1 (zon) Kolping Boys 35+1 (zon)
22 mei 11:00 Kolping Boys 2 (zon) RKEDO 2 (zon)
22 mei 11:00 Vrone 3 (zon) Kolping Boys 6 (zon)
22 mei 11:00 Koedijk 9 (zon) Kolping Boys 7 (zon)
22 mei 12:00 Kolping Boys 3 (zon) Schagen United 5 (zon)
22 mei 12:00 Kolping Boys 9 (zon) Alcmaria Victrix 8 (zon)
22 mei 12:00 Kolping Boys VR1 (zon) RKEDO VR2 (zon)
22 mei 14:00 Kolping Boys 1 (zon) ROAC 1 (zon)
25 mei 18:00 Kolping Boys JO12-4 Kolping Boys MO13-1
27 mei 21:20 ZVC 1 (zaal) Kolping Boys 1 (zaal)
27 mei 22:00 DGAC 2 (zaal) Kolping Boys 3 (zaal)
28 mei 8:45 Kolping Boys JO12-4 SVW 27 JO12-3
28 mei 10:00 WV-HEDW JO19-1 Kolping Boys JO19-1
28 mei 10:00 Kolping Boys JO13-2 Schagen United JO13-2
28 mei 10:00 Kolping Boys JO12-1 DTS JO12-2
28 mei 10:00 Kolping Boys JO11-5 KSV JO11-3
28 mei 10:00 ASC De Volewijckers JO11-3 Kolping Boys JO11-7
28 mei 11:30 Wieringermeer JO17-2 Kolping Boys JO17-4
28 mei 11:30 Kolping Boys JO15-1 Always Forward JO15-1
28 mei 11:30 Kolping Boys JO13-1 Reiger Boys JO13-1
28 mei 11:45 Kolping Boys JO14-3 Vrone JO14-1
28 mei 12:00 Volendam (rkav) JO16-1 Kolping Boys JO16-1
28 mei 12:00 Vitesse 22 JO14-1 Kolping Boys JO14-1
28 mei 12:00 Kolping Boys JO14-5 Texel 94 JO14-2JM
28 mei 12:00 FC Den Helder MO13-1 Kolping Boys MO13-1
28 mei 12:30 Purmersteijn JO17-1 Kolping Boys JO17-1
28 mei 14:30 Kolping Boys 1 Beemster 1
28 mei 14:30 HCSC 3 Kolping Boys 2
28 mei 14:30 Vrone JO16-2 Kolping Boys JO16-2
28 mei 15:15 Kolping Boys O23-1 ZOB O23-1
29 mei 10:00 Kolping Boys 5 (zon) HSV 7 (zon)
29 mei 10:00 Kolping Boys 7 (zon) LSVV 8 (zon)
29 mei 10:30 Kolping Boys 35+1 (zon) VVS 46 35+1 (zon)
29 mei 10:30 Egmondia 2 (zon) Kolping Boys 2 (zon)
29 mei 11:00 Limmen VR2 (zon) Kolping Boys VR1 (zon)
29 mei 12:00 Kolping Boys 3 (zon) AGSV 2 (zon)
29 mei 12:00 Kolping Boys 6 (zon) Duinrand S 3 (zon)
29 mei 12:15 LSVV 9 (zon) Kolping Boys 8 (zon)
29 mei 12:30 VVS 46 6 (zon) Kolping Boys 4 (zon)
29 mei 12:30 Victoria O 7 (zon) Kolping Boys 9 (zon)
29 mei 14:00 Always Forward O23-2 (zon) Kolping Boys O23-1 (zon)
29 mei 14:30 LSVV 1 (zon) Kolping Boys 1 (zon)
30 mei 10:15 AFC 34 JO17-2 Kolping Boys JO17-2
30 mei 21:05 Kolping Boys 2 (zaal) HZV/Het Vennewater 7 (zaal)
30 mei 22:00 Kolping Boys 4 (zaal) Puinhoop United 4 (zaal)
3 jun 19:15 Kolping Boys 1 (zaal) Heertjes/Albino trouwringen 3 (zaal)
4 jun 14:30 Opperdoes 1 Kolping Boys 1
6 jun 11:30 WSV 1930 VR2 (zon) Kolping Boys VR1 (zon)
6 jun 12:30 Victoria O 6 (zon) Kolping Boys 7 (zon)
6 jun 14:30 Kolping Boys 1 (zon) Legmeervogels 1 (zon)
10 jun 19:15 Alcmaria Victrix 1 (zaal) Kolping Boys 1 (zaal)
10 jun 20:10 Avenhorn zvv/K&S 5 (zaal) Kolping Boys 3 (zaal)
11 jun 13:00 Kolping Boys 2 SVW 27 4
11 jun 13:30 Con Zelo JO17-1 Kolping Boys JO17-4
11 jun 14:00 DWOW VR1 Kolping Boys VR1
12 jun 9:45 VVS 46 35+1 (zon) Kolping Boys 35+1 (zon)
12 jun 11:00 Limmen O23-1 (zon) Kolping Boys O23-1 (zon)
12 jun 11:30 Graftdijk 2 (zon) Kolping Boys 5 (zon)
12 jun 12:00 Kolping Boys 4 (zon) HSV Sport 1889 3 (zon)
12 jun 12:00 Kolping Boys VR1 (zon) WSV 1930 VR2 (zon)
12 jun 12:30 Victoria O 6 (zon) Kolping Boys 6 (zon)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!