Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde Groep 1 03

Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde Groep 1 03

Balans thuis

Team G P
1 V.V. Bergen 1 (zaal) 1 3
2 Alkmaarsche Boys 2 (zaal) 1 3
3 V.V. Bergen JO19-1 (zaal) 1 3
4 Koedijk 4 (zaal) 1 3
5 Koedijk JO19-1 (zaal) 1 3
6 Alkmaarsche Boys 3 (zaal) 1 3
7 ZV Vrone 12 (zaal) 1 3
8 V.V. Bergen 3 (zaal) 1 3
9 Texel 94 4 (zaal) 1 3
10 Team Alkmaar/Sportstars JO19-1 (zaal) 1 3
11 Zeemacht 3 (zaal) 1 3
12 Koedijk 2 (zaal) 1 3
13 KSV 1 (zaal) 1 3
14 KSV 2 (zaal) 1 3
15 Team Alkmaar/Sportstars 2 (zaal) 1 3
16 Theater (het)/Drukkerij Krijgsman 1 (zaal) 1 3
17 ZA/ Bluedesk Internet 2 (zaal) 1 3
18 DGAC 1 (zaal) 1 1
19 SVW 27 1 (zaal) 1 1
20 Alkmaarsche Boys 1 (zaal) 0 0
21 Apollo 68 2 (zaal) 0 0
22 Ayyildiz Spor 3 (zaal) 0 0
23 AZV (Akersloot) 1 (zaal) 0 0
24 AZV (Akersloot) JO19-1 (zaal) 0 0
25 Beverwijk 1 (zaal) 0 0
26 KSV JO19-1 (zaal) 0 0
27 Mantje 1 (zaal) 0 0
28 Mantje 4 (zaal) 0 0
29 Old Stars 77 1 (zaal) 0 0
30 OZV Obdam 2 (zaal) 0 0
31 OZV Obdam JO19-1 (zaal) 0 0
32 Rab Bouwmaterialen 1 (zaal) 0 0
33 SSV 1 (zaal) 0 0
34 Texel 94 5 (zaal) 0 0
35 V.V. Bergen JO19-2 (zaal) 0 0
36 ZA/ Bluedesk Internet 3 (zaal) 0 0
37 ZA/ Bluedesk Internet 4 (zaal) 0 0
38 ZA/ Bluedesk Internet 5 (zaal) 0 0
39 ZA/ Bluedesk Internet JO19-1 (zaal) 0 0
40 ZDH 3 (zaal) 0 0
41 ZV Vrone 10 (zaal) 0 0
42 ZV Vrone 11 (zaal) 0 0
43 ZV Vrone 13 (zaal) 0 0
44 ZV Vrone 16 (zaal) 0 0
45 ZV Vrone 6 (zaal) 0 0
46 ZV Vrone 7 (zaal) 0 0
47 ZV Vrone 8 (zaal) 0 0
48 ZV Vrone 9 (zaal) 0 0
49 ZV Vrone JO19-1 (zaal) 0 0
50 Kolping Boys 2 (zaal) 0 0
51 Kolping Boys 3 (zaal) 0 0
52 Kolping Boys 4 (zaal) 0 0
53 AFC 34 1 (zaal) 1 0
54 DGAC JO19-1 (zaal) 1 0
55 Theater (het)/Drukkerij Krijgsman 2 (zaal) 1 0
56 ZV Vrone 15 (zaal) 1 0
57 KSV JO19-2 (zaal) 1 0
58 ZV Vrone 14 (zaal) 1 0
59 Ayyildiz Spor 2 (zaal) 1 0
60 AFC 34 2 (zaal) 1 0
61 AFC 34 3 (zaal) 1 0
62 JVC 2 (zaal) 1 0
63 Kolping Boys 1 (zaal) 1 0

Balans uit

Team G P
1 ZV Vrone JO19-1 (zaal) 1 3
2 Beverwijk 1 (zaal) 1 3
3 AZV (Akersloot) JO19-1 (zaal) 1 3
4 ZDH 3 (zaal) 1 3
5 ZV Vrone 7 (zaal) 1 3
6 Kolping Boys 2 (zaal) 1 3
7 Mantje 1 (zaal) 1 3
8 KSV JO19-1 (zaal) 1 3
9 OZV Obdam 2 (zaal) 1 3
10 ZA/ Bluedesk Internet 3 (zaal) 1 3
11 ZV Vrone 6 (zaal) 1 3
12 AZV (Akersloot) 1 (zaal) 1 1
13 Alkmaarsche Boys 1 (zaal) 1 1
14 AFC 34 1 (zaal) 0 0
15 AFC 34 2 (zaal) 0 0
16 AFC 34 3 (zaal) 0 0
17 Alkmaarsche Boys 2 (zaal) 0 0
18 Alkmaarsche Boys 3 (zaal) 0 0
19 Ayyildiz Spor 2 (zaal) 0 0
20 DGAC 1 (zaal) 0 0
21 DGAC JO19-1 (zaal) 0 0
22 JVC 2 (zaal) 0 0
23 Koedijk 2 (zaal) 0 0
24 Koedijk 4 (zaal) 0 0
25 Koedijk JO19-1 (zaal) 0 0
26 KSV 1 (zaal) 0 0
27 KSV 2 (zaal) 0 0
28 KSV JO19-2 (zaal) 0 0
29 SVW 27 1 (zaal) 0 0
30 Team Alkmaar/Sportstars 2 (zaal) 0 0
31 Team Alkmaar/Sportstars JO19-1 (zaal) 0 0
32 Texel 94 4 (zaal) 0 0
33 Theater (het)/Drukkerij Krijgsman 1 (zaal) 0 0
34 Theater (het)/Drukkerij Krijgsman 2 (zaal) 0 0
35 V.V. Bergen 1 (zaal) 0 0
36 V.V. Bergen 3 (zaal) 0 0
37 V.V. Bergen JO19-1 (zaal) 0 0
38 V.V. Bergen JO19-2 (zaal) 0 0
39 ZA/ Bluedesk Internet 2 (zaal) 0 0
40 ZA/ Bluedesk Internet JO19-1 (zaal) 0 0
41 Zeemacht 3 (zaal) 0 0
42 ZV Vrone 11 (zaal) 0 0
43 ZV Vrone 12 (zaal) 0 0
44 ZV Vrone 14 (zaal) 0 0
45 ZV Vrone 15 (zaal) 0 0
46 Kolping Boys 1 (zaal) 0 0
47 Texel 94 5 (zaal) 1 0
48 Ayyildiz Spor 3 (zaal) 1 0
49 OZV Obdam JO19-1 (zaal) 1 0
50 SSV 1 (zaal) 1 0
51 Kolping Boys 4 (zaal) 1 0
52 Apollo 68 2 (zaal) 1 0
53 Mantje 4 (zaal) 1 0
54 Old Stars 77 1 (zaal) 1 0
55 Rab Bouwmaterialen 1 (zaal) 1 0
56 ZV Vrone 10 (zaal) 1 0
57 ZV Vrone 13 (zaal) 1 0
58 ZV Vrone 8 (zaal) 1 0
59 ZA/ Bluedesk Internet 5 (zaal) 1 0
60 ZV Vrone 16 (zaal) 1 0
61 Kolping Boys 3 (zaal) 1 0
62 ZA/ Bluedesk Internet 4 (zaal) 1 0
63 ZV Vrone 9 (zaal) 1 0
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!