Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Voetbal

Voetbal

Bekijk hier het wedstrijdprogramma voor de komende twee weken. Klik op de  voor extra wedstrijdinformatie zoals het adres van het sportpark, kleedkamer- en veldindeling, wedstrijdnummer, scheidsrechter en de verzameltijd. Onderstaand wedstrijdprogramma bevat zowel competitie (co), bekerwedstrijden (be) als vriendschappelijke wedstrijden (vr).

 

De wedstrijdkalender West 1voor het hele seizoen kun je hier downloaden
Datum Tijd Thuis Uit Info
18 sep 8:30 Reiger Boys JO10-2 Kolping Boys JO10-2
18 sep 8:30 SVA JO9-1 Kolping Boys JO9-1
18 sep 8:30 ASC De Volewijckers JO9-1 Kolping Boys JO9-2
18 sep 8:30 Foresters (de) JO9-2 Kolping Boys JO9-4
18 sep 8:45 Kolping Boys JO13-3 Alcmaria Victrix JO13-1
18 sep 8:45 Kolping Boys JO12-4 Victoria O JO12-1
18 sep 8:45 Kolping Boys JO11-3 Jong Holland JO11-2
18 sep 8:45 Kolping Boys Mini's Kolping Boys Mini's.
18 sep 9:00 Kolping Boys JO10-3 LSVV JO10-1
18 sep 9:00 Kolping Boys JO10-7 Jong Holland JO10-4
18 sep 9:00 Kolping Boys JO9-5 V.V. Bergen JO9-2
18 sep 9:00 Kolping Boys JO8-1 Always Forward JO8-1
18 sep 9:15 Zeevogels JO19-1 Kolping Boys JO19-2
18 sep 9:30 DTS JO14-2 Kolping Boys JO14-4
18 sep 9:30 Kolping Boys JO14-5 WBSV JO14-1
18 sep 9:30 Victoria O JO10-1 Kolping Boys JO10-5
18 sep 9:45 Kolping Boys CL Kolping Boys CL.
18 sep 10:00 Blokkers de JO14-1 Kolping Boys JO14-2
18 sep 10:00 Kolping Boys JO13-6 Hugo Boys JO13-1
18 sep 10:00 Kolping Boys JO12-2 Vrone JO12-2
18 sep 10:00 Zouaven (de) JO11-1 Kolping Boys JO11-2
18 sep 10:00 Kolping Boys JO11-6 Reiger Boys JO11-7
18 sep 10:00 Kolping Boys MO13-1 Reiger Boys MO13-1
18 sep 10:15 KFC JO13-1 Kolping Boys JO13-1
18 sep 10:15 Hoofddorp s.v. JO11-1 Kolping Boys JO11-1
18 sep 10:15 KSV JO11-3 Kolping Boys JO11-5
18 sep 10:15 Kolping Boys JO10-1 OFC JO10-1
18 sep 10:15 Kolping Boys JO9-3 V.V. Bergen JO9-1
18 sep 10:15 Kolping Boys JO9-6 SVW 27 JO9-6
18 sep 10:30 Grasshoppers JO13-1 Kolping Boys JO13-4
18 sep 10:30 Alcmaria Victrix JO13-2 Kolping Boys JO13-5
18 sep 10:30 Vrone JO12-1 Kolping Boys JO12-1
18 sep 10:30 Alkmaarsche Boys JO10-1 Kolping Boys JO10-4
18 sep 11:00 ZAP JO13-1 Kolping Boys JO13-2
18 sep 11:15 Zouaven (de) JO19-2 Kolping Boys JO19-1
18 sep 11:15 Kolping Boys JO14-3 Reiger Boys JO14-2
18 sep 11:30 Kolping Boys JO15-1 FC Uitgeest JO15-1
18 sep 11:30 Kolping Boys JO15-4 MOC JO15-1
18 sep 11:30 Kolping Boys JO11-4 V.V. Bergen JO11-2
18 sep 11:30 Kolping Boys MO15-1 DSS MO15-1
18 sep 11:45 KFC JO14-1 Kolping Boys JO14-1
18 sep 12:30 Vrone JO18-2 Kolping Boys JO18-1
18 sep 13:00 Kolping Boys 2 Foresters (de) 6
18 sep 13:00 DTS JO17-1 Kolping Boys JO17-3
18 sep 13:15 Kolping Boys JO17-1 Onze Gezellen JO17-1
18 sep 13:15 Kolping Boys JO17-2 Alliance '22 sv. JO17-2
18 sep 13:15 SVW 27 JO17-3 Kolping Boys JO17-4
18 sep 13:15 Kolping Boys JO16-1 Telstar 1963 JO16-1
18 sep 13:15 Hoofddorp s.v. MO17-1 Kolping Boys MO17-1
18 sep 13:15 Kolping Boys MO17-2 Westfriezen MO17-1
18 sep 14:25 BOL JO15-1 Kolping Boys JO15-3
18 sep 14:30 Kennemers (de) 1 Kolping Boys 1
18 sep 14:30 LSVV JO15-2 Kolping Boys JO15-2
18 sep 14:45 KGB O23-2 Kolping Boys O23-2
18 sep 15:00 Kolping Boys JO16-2 LSVV JO16-2
18 sep 15:00 Kolping Boys VR1 HCSC VR1
18 sep 15:15 Kolping Boys O23-1 Buitenveldert sc. O23-1
18 sep 17:00 Marken sv. 1 Kolping Boys 1
19 sep 10:00 Kolping Boys 5 (zon) Berkhout 2 (zon)
19 sep 10:00 Kolping Boys 8 (zon) Victoria O 4 (zon)
19 sep 10:00 Kolping Boys O23-1 (zon) Medemblik FC O23-1 (zon)
19 sep 10:30 Kolping Boys 35+1 (zon) Westfriezen 45+1 (zon)
19 sep 10:30 Sporting S 2 (zon) Kolping Boys 6 (zon)
19 sep 11:30 Winkel 2 (zon) Kolping Boys 2 (zon)
19 sep 12:00 Kolping Boys 3 (zon) Koedijk 8 (zon)
19 sep 12:00 Kolping Boys 4 (zon) Schagen United 4 (zon)
19 sep 12:00 Vrone 4 (zon) Kolping Boys 9 (zon)
19 sep 12:00 Kolping Boys VR1 (zon) DWOW VR2 (zon)
19 sep 14:00 Koedijk 11 (zon) Kolping Boys 7 (zon)
20 sep 20:10 Kolping Boys 3 (zaal) Kolping Boys 4 (zaal)
20 sep 21:50 Kolping Boys 2 (zaal) ZV Vrone 14 (zaal)
22 sep 20:00 Kolping Boys 3 (zon) HSV Sport 1889 4 (zon)
23 sep 17:00 Kolping Boys JO10-1 KSV JO10-1
24 sep 20:10 Kolping Boys JO17-1 (zaal) SVIJ JO17-1 (zaal)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!