Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Uitslagen & programma

Uitslagen & programma



Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag Info
14 aug 14.30 Zwaluwen 30 HCSV Senioren 1 (zon) Kolping Boys 1 (zon) vr -
21 aug 17.00 Kolping Boys 1 (zon) HSV Senioren 1 (zon) vr -
25 aug 19.30 ZAP Senioren 1 (zon) Kolping Boys 1 (zon) vr -
25 aug 19.30 ZAP Senioren 1 (zon) Kolping Boys 1 (zon) vr -
28 aug 14.30 Kolping Boys 1 (zon) HCSC Senioren 1 (zon) vr -
31 aug 20.00 Kolping Boys 1 (zon) SVW 27 Senioren 1 (zon) vr -
05 sep 14.00 Kleine Sluis 1 Kolping Boys 1 (zon) be 1-2
11 sep 17.00 Kolping Boys 1 (zon) Monnickendam 1 be 6-0
18 sep 17.00 Marken sv. 1 Kolping Boys 1 (zon) be 1-3
26 sep 14.00 Kolping Boys 1 (zon) Kampong 1 (zon) co 0-1
03 okt 14.00 Legmeervogels 1 (zon) Kolping Boys 1 (zon) co 0-1
10 okt 14.00 Assendelft 1 (zon) Kolping Boys 1 (zon) co 1-0
14 okt 20.00 KGB 1 Kolping Boys 1 (zon) be 1-9
17 okt 14.00 Kolping Boys 1 (zon) AGB 1 (zon) co 2-1
24 okt 14.00 FC Uitgeest 1 (zon) Kolping Boys 1 (zon) co 1-0
31 okt 14.00 Kolping Boys 1 (zon) Hillegom sv 1 (zon) co 2-1
07 nov 14.00 SDZ 1 (zon) Kolping Boys 1 (zon) co 2-1
14 nov 14.00 HSV 1 (zon) Kolping Boys 1 (zon) be 1-3
21 nov 14.00 Kolping Boys 1 (zon) Fortuna Wormerveer sv 1 (zon) co 3-1
28 nov 14.00 ROAC 1 (zon) Kolping Boys 1 (zon) co 0-0
05 dec 14.00 Kolping Boys 1 (zon) Kolping Boys Trainen vr -
12 feb 17.00 Kolping Boys 1 (zon) BOL Senioren 1 vr -
20 feb 14.00 Kolping Boys 1 (zon) LSVV 1 (zon) co 3-2
27 feb 14.00 Hoofddorp s.v. 1 (zon) Kolping Boys 1 (zon) co 2-1
06 mrt 14.00 AFC 34 1 (zon) Kolping Boys 1 (zon) co 1-0
13 mrt 14.00 Kolping Boys 1 (zon) DSOV 1 (zon) co 3-1
20 mrt 14.30 AGB 1 (zon) Kolping Boys 1 (zon) co 1-1
27 mrt 14.00 Kolping Boys 1 (zon) Assendelft 1 (zon) co 1-1
03 apr 14.00 Fortuna Wormerveer sv 1 (zon) Kolping Boys 1 (zon) co 2-1
10 apr 14.00 Kolping Boys 1 (zon) SDZ 1 (zon) co 4-2
18 apr 14.00 Hillegom sv 1 (zon) Kolping Boys 1 (zon) co 1-1
24 apr 14.00 Kolping Boys 1 (zon) Hoofddorp s.v. 1 (zon) co 1-2
01 mei 14.00 DSOV 1 (zon) Kolping Boys 1 (zon) co 3-1
08 mei 14.00 Kolping Boys 1 (zon) FC Uitgeest 1 (zon) co 1-2
12 mei 20.30 Kolping Boys 1 (zon) AFC 34 1 (zon) co 2-1
15 mei 14.30 Kampong 1 (zon) Kolping Boys 1 (zon) co 3-1
22 mei 14.00 Kolping Boys 1 (zon) ROAC 1 (zon) co 1-0
29 mei 14.30 LSVV 1 (zon) Kolping Boys 1 (zon) co 3-1
06 jun 14.30 Kolping Boys 1 (zon) Legmeervogels 1 (zon) co 5-0
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!