Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Organisatie

Organisatie

Kolping Boys wordt draaiende gehouden door vrijwilligers. Hier vind je informatie over het bestuur, het wedstrijdsecretariaat, de commissies binnen Kolping Boys en alle anderen die het voetbal op ons sportcomplex 'De Nollen' mogelijk maken.

Het organogram van het Bestuur staat hier.
Het organogram van de Voetbal structuur staat hier.

BESTUUR

Voorzitter 

Erik Burger

voorzitter@kolpingboys.nl

Secretaris

Monique Hodde

secretaris@kolpingboys.nl

Penningmeester

Peter Brakenhoff

penningmeester@kolpingboys.nl

Voetbal zaken

Dannis Kee

voetbalzaken@kolpingboys.nl

Algemene zaken

Jan Beuckens

algemenezaken@kolpingboys.nl

VERENIGINGSMANAGER

Jan Beuckens

06-24127412
verenigingsmanager@kolpingboys.nl

 

SENIOREN COMMISSIE

Coördinator

Phranz Bakker

voorzittersenioren@kolpingboys.nl

Wedstrijdsecretaris

Phranz Bakker

06-12201412
wedstrijdsecretarissenioren@kolpingboys.nl

VROUWEN & MEISJES COMMISSIE

Voorzitter

Vacant

vrouwenvoetbal@kolpingboys.nl

Hoofd Jeugd Opleidingen Meisjes (HJOM)

Rina Blondeau

hjom@kolpingboys.nl

Coördinator Vrouwen

Wendy Kapteijn

vrouwen@kolpingboys.nl

Coördinator MO13

Flip Schut

mo13@kolpingboys.nl

Coördinator MO15

Flip Schut

mo15@kolpingboys.nl

Contactpersoon KNVB Ontwikkelproject
'Samen aan de slag' 

Vacature

samenaandeslag@kolpingboys.nl

JUNIOREN COMMISSIE

Voorzitter

Henry de Groot

voorzitterjunioren@kolpingboys.nl

Wedstrijdsecretaris

Piet Ursem

06-15477268
wedstrijdsecretarisjunioren@kolpingboys.nl

COÖRDINATOREN

JO17-JO18-JO19

Bas den Engelsman

06-22775482
jo17jo18jo19@kolpingboys.nl

JO16

Danielle Roeper

jo16@kolpingboys.nl

JO15

Brenda Dekker
Nathalie Boots

jo15@kolpingboys.nl

JO14

Vacant

jo14@kolpingboys.nl

JO13

Michelle de Graaf

jo13@kolpingboys.nl

PUPILLEN COMMISSIE   

Voorzitter

Sijbrand Noome

voorzitterpupillen@kolpingboys.nl

Wedstrijdsecretaris

Ron Haemers

06-41128799
wedstrijdsecretarispupillen@kolpingboys.nl

Hoofd Jeugd Opleidingen Onderbouw

Berry Moolenaar

hjoo@kolpingboys.nl

COÖRDINATOREN

JO12 (2011)

Marieke Post

jo12@kolpingboys.nl

JO11 (2012)

Brian Gal

jo11@kolpingboys.nl

JO10 (2013)

Vacature

jo10@kolpingboys.nl

JO9 (2014)

Elmisch Kroon

jo9@kolpingboys.nl

Champions League (2015)

Jarrald Paal

cl@kolpingboys.nl

Mini's- en Kabouters (2016,2017)

 

minipupillen@kolpingboys.nl

AUTIVOETBAL 

Coördinator

Rob de Vries

06-13277227
auti@kolpingboys.nl

ZAALVOETBAL 

Coördinator

Peter Verhoeven

06-52024727
zaalvoetbal@kolpingboys.nl

KANTINE COMMISSIE

Voorzitter

Vacature

kantine@kolpingboys.nl

Penningmeester

Barend Vogel

06-14539619

Kantinebezetting

Pete Hoë

06-13318638

Inkoop

Vacature

 

Kas

Jan Beuckens

06-24127412
verenigingsmanager@kolpingboys.nl

BEHEER COMMISSIE

Voorzitter

Hans Groot

06-41919372

Vice-voorzitter

Dirk Veel

072-5128581

Secretaris

Peter Verhoeven

06-52024727
beheercie@kolpingboys.nl

KAS COMMISSIE 

Commissielid

Minou Stoop

 

Commissielid

Humphrey Keijner

 

COMMUNICATIE

Website

Gerard Venneker

06-22986200
webredactie@kolpingboys.nl

Facebook

Michel Dijkstra

06-20833045
facebook@kolpingboys.nl

Twitter

Gerard Venneker

06-22986200
twitter@kolpingboys.nl

VRIJWILLIGERS

Vrijwilligerscoördinator

Gerard Venneker

06-22982000
vrijwilligers@kolpingboys.nl

Vrijwilligers administratie

Marrian de Vries

vrijwilligersadministratie@kolpingboys.nl

VOG administratie

 

vogadministratie@kolpingboys.nl

SPONSORCOMMISSIE

Voorzitter

Jan Beuckens

06-24127412
sponsorcie@kolpingboys.nl

Penningmeester

Diana Kraakman

06-17856955

Lid

Marieke Pool

06-12140703

EVENEMENTENCOMMISSIE 

Lid

Petra Duijneveld

evenementen@kolpingboys.nl
06-21515667

Lid

Petra Bruin

06-27474041

Lid

Kaylee Hombroek

 

VRIENDENCLUB  

Voorzitter

Jacco Buisman

06-51137072
voorzittervc@kolpingboys.nl

Penningmeester

Minou Stoop

06-57712257
penningmeestervc@kolpingboys.nl

Lid

Henk Zeegers

072-5111499

Lid

Petra Duijneveld

06-21515667

OVERIGE FUNCTIES

Ledenadministrateur

Jacques Peetoom

072-5119980
ledenadministratie@kolpingboys.nl

Scheidsrechters contactpersoon

Gerard Venneker

scheidsrechters@kolpingboys.nl

Juridische zaken

Elena Repetto

juridischezaken@kolpingboys.nl

Technisch coördinator

Dannis Kee

06-15299265
technischcoordinator
@kolpingboys.nl

Hoofdopleidingen junioren

Gerrit Boerman

hoofdopleidingenjeugd@kolpingboys.nl

Vertrouwenspersonen

Marrian de Vries

vertrouwenspersoonmarrian@kolpingboys.nl

 

Ron Hilhorst

vertrouwenspersoonron@kolpingboys.nl

VOG administratie

Diana Kraakman
Marrian de Vries
Gerard Venneker

vogadministratie@kolpingboys.nl

Verenigingsdienst beheerder

Jan Beuckens

verenigingsdienst@kolpingboys.nl

Clubfotograaf

Ron Hilhorst

072-5111037
clubfotograaf@kolpingboys.nl

Talento beheerder

Michel Dijkstra

06-20833045
talento@kolpingboys.nl

Werkploeg
coördinator

Gerard Floris

072-5115230
werkploeg@kolpingboys.nl

Contactpersoon Convenant Alkmaarse voetbalclubs

Marieke Post

convenant@kolpingboys.nl

Consul

Leo Wortel

06-16640262
consul@kolpingboys.nl

Archivaris

Dirk Veel

archivaris@kolpingboys.nl

Kleding en materialen

Piet Ursem

materiaalcie@kolpingboys.nl

Toegangsbeheer accommodatie

Jaap de Vries

toegangsbeheer@kolpingboys.nl

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!