Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Eregalerij vrijwilligers

Eregalerij vrijwilligers

Verenigings onderscheidingen

 

 

Ereleden

 
Erelid Jaar            Erelid † Jaar                                     
Gerard Floris 1998   Dirk van Veen 1966    
Dick Veel 2009   Ger van der Waal sr. 1966    
Cor Venneker 2009   Piet Grootjes sr. 1974    
Jan Giling 2014   Klaas van Baar 1979    
Jaap Zonneveld 2014   Tom Bos 1979    
      Arie Groot 1981    
      Cor de Reus 1981    
      Klaas Commandeur 1984    
      Herman de Reus 1989    
      Piet Oud 1994    
      Arie Kunst 1997    
      Ger van der Waal 2002    
      Wout van Dijk 2014    

Leden van Verdienste

 
Lid van Verdienste Jaar   Lid van Verdienste Jaar    
Piet van Alphen 1990   Arie Louwen 1986    
Siem van Wonderen 1990   Pé Oud 1994    
Jan Kraakman 2000   Nico van Sikkelerus 1998    
Piet Ursem 2002   Joop Wilmsen 1998    
Hans Hahn 2005   Jaap de Wit 1999    
Dirk Buisman 2006   Piet Reus 2001    
Jacco Buisman 2006          
Gitta van Dijk 2008          
Ton Schut 2010          
Evert van Dronkelaar 2014          
Herman Berghammer 2016          
Tiny Stoop 2017          
Peter Verhoeven 2017          
Gerard Venneker 2018          
Jos de Jong 2019          
Joep Kunst 2019          
Theo Schmidt 2019          
Leo Wortel 2020          

Bijzondere leden

 
Bijzonder lid Jaar   Bijzonder lid  Jaar    
Ren Louwen 1985   Toon de Wit 1986    
Mart Jonk 1986   Dirk Schuurman 1985    
Dirk de Boer 1987   Ver Veel 1987    
Corry de Jong 1989   Cor van Wonderen 1987    
Rens de Jong 1989   Cees Rotteveel 1989    
Stef van Bakel 1990   Bertus Frederiks 1990    
Nico Commandeur 1991   Nan Berkhout 1991    
Ans de Wit 1991   Jan Visser 1991    
Adé Venneker 1993   Truus Bijdevier 1992    
Jaap Rippen 1994   Jaap de Vries 1992    
Piet Grootjes 1995   Jan Schermer 1994    
Nic Neuvel 1995   Jan Geijteman 1996    
Arie Venneker 1995   Bertus Korn 1996    
Gijs Dekker 1998   Albert Lindenboom 1996    
Nic de Goede 2000   Willem Bijdevier 1997    
Jan de Wit 2000   Willem Appeldoorn 1998    
Hanny Louwen 2001   Bram de Jong 2001    
Theo Vingerling 2001   Ben Pranger 2001    
Klaas Kieft 2001   Jan Slijkerman 2001    
Ed Pronk 2001   Arie Schoenmaker 2001    
Jan van den Bout 2002   Jan van Scheijen 2001    
Nell Verkerk 2002   Martin Hoogervorst 2003    
Ton Groot 2002   Nico de Lange 2003    
Aad Dekker 2003   Jan Liefaard 2003    
Piet Hes 2003   Trudy Teerhuis 2003    
Sjaak Schut 2003   Siem Teerhuis 2003    
Anko Floris 2004   Arie Janssen 2005    
Jeroen Oud 2004   Arie Bos 2010    
Rob Hulst 2005   Ria Lankreijer 2011    
Simon Reus 2005   Jenny Scholte 2011    
Harry van der Lem 2006   Betty van Bakel 2012    
Jeroen Wijts 2006          
Ronald Gonggrijp 2007          
Richard Meijer 2007          
Nel Appeldoorn 2008          
Peter Hoogerwerf 2008          
Marian Corsten 2009          
Hans Groot 2009          
Jacquea Peetoom 2009          
Ineke Gonggrijp 2010          
Paul Konijn 2010          
Gerben van der Waal 2010          
Fons Veel 2011          
Jaap de Vries 2011          
Marion Dolsma 2012          
Merijn van Merkenstein 2012          
Jan Brammer 2013          
Dirk Klanker 2013          
Janneke Ruijs 2013          
Phranz Bakker 2014          
Peter Groot 2014          
Co Joppe 2015          
Martin van Wanrooij 2015          
Jaap van der Werff 2015          
Linda van der Werff 2015          
Joseph Zentjens 2015          
Michael Filmer 2016          
Kees de Goede 2016          
Johan Presierie 2016          
Ronald Wijts 2016          
Marrian de Vries 2017          
Cor van Westerop 2017          
Yvonne Keizer 2018          
Jan Mienes 2018          
Jos Winder 2018          
Jan Bolt 2019          
Marco Visser 2019          
Armand Reus 2020          
Gerard Twisk 2020          
Marc de Wilde 2021          


KNVB onderscheidingen

 

Lid van Verdienste Afd. N-H

 
Klaas van Baar 23-04-1979      
Tom Bos 23-04-1979      

Lid van Verdienste

 
Siem van Wonderen 30-06-2009      

Bondsinsigne

       

Tom Bos

23-04-1964      

Gouden speld

 
Arie Groot 23-04-1979      
Piet Reus 23-04-1979      
Klaas Commandeur 23-04-1989      
Siem van Wonderen 09-06-2001      
Gerard Floris 01-10-2004      
Jan Kraakman 30-09-2005      
Rob Vermist 09-01-2008      
Piet Ursem 23-04-2014      

Zilveren speld

 
Theo Rood 10-09-1987      
Piet Oud 23-04-1989      
Jan Giling 01-01-1995      
Cor Venneker 01-01-1995      
Piet Ursem 26-09-2003      
Jan van den Bout 30-09-2005      

Gouden speld voor scheidsrechters

 
Herman Berghammer 09-12-2010      
Evert van Dronkelaar 09-12-2010      
Cees de Goede 09-12-2010      
Paul Kramer 09-12-2010      
Piet Ruijs 09-12-2010      


Alkmaarse onderscheidingen

 

Ere insigne in Goud

 
Arie Louwen 27-05-1988      
Klaas Commandeur 01-09-1994      
Piet Oud 01-09-1994      
Gerard Floris 15-12-2010      

Ere insigne in Zilver

 
Cor Venneker 23-04-1989      
Siem van Wonderen 23-04-1989      

Penning van Verdienste

 
Tom Bos 28-04-1979      
Arie Groot 01-11-1997      

Sporttalent van het jaar

 
Claire Dinkla 15-12-2017      

Held van Alkmaar

 
Wout van Dijk 07-12-2012      
Gerard Floris 07-12-2012      
Jos de Jong 07-12-2012      
Dirk Veel 07-12-2012      
Gitta van Dijk 06-12-2013      
Piet van Alphen 12-12-2014      
Nico de Lange 12-12-2014      
Tiny Stoop 12-12-2014      
Ger van der Waal 12-12-2014      
Jacques Peetoom 11-12-2015      
Gerard Venneker 11-12-2015      
Stef van Bakel 11-12-2018      
Hans Groot 11-12-2018      
Phranz Bakker 13-12-2019      
Evert van Dronkelaar 07-12-2020      
Piet Ursem 06-12-2021      


Koninklijke onderscheidingen

 

Ridder in de orde van Oranje Nassau

 
Gerard Floris 30-04-2009      
         
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!