Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Eregalerij vrijwilligers

Eregalerij vrijwilligers

Verenigings onderscheidingen

Ereleden

Erelid Jaar            Erelid † Jaar                                   
Gerard Floris 1998   Dirk van Veen 1966  
Dick Veel 2009   Ger van der Waal sr. 1966  
Cor Venneker 2009   Piet Grootjes sr. 1974  
Jan Giling 2014   Klaas van Baar 1979  
Jaap Zonneveld 2014   Tom Bos 1979  
      Arie Groot 1981  
      Cor de Reus 1981  
      Klaas Commandeur 1984  
      Herman de Reus 1989  
      Piet Oud 1994  
      Arie Kunst 1997  
      Ger van der Waal 2002  
      Wout van Dijk 2014  

Leden van Verdienste

Lid van Verdienste Jaar   Lid van Verdienste Jaar  
Piet van Alphen 1990   Arie Louwen 1986  
Siem van Wonderen 1990   Pé Oud 1994  
Jan Kraakman 2000   Nico van Sikkelerus 1998  
Piet Ursem 2002   Joop Wilmsen 1998  
Hans Hahn 2005   Jaap de Wit 1999  
Dirk Buisman 2006   Piet Reus 2001  
Jacco Buisman 2006        
Gitta van Dijk 2008        
Ton Schut 2010        
Evert van Dronkelaar 2014        
Herman Berghammer 2016        
Tiny Stoop 2017        
Peter Verhoeven 2017        
Gerard Venneker 2018        
Jos de Jong 2019        
Joep Kunst 2019        
Theo Schmidt 2019        
Leo Wortel 2020        

Bijzondere leden

Bijzonder lid Jaar   Bijzonder lid  Jaar  
Ren Louwen 1985   Dirk Schuurman 1985  
Mart Jonk 1986   Ver Veel 1987  
Toon de Wit 1986   Cor van Wonderen 1987  
Dirk de Boer 1987   Cees Rotteveel 1989  
Corry de Jong 1989   Bertus Frederiks 1990  
Rens de Jong 1989   Nan Berkhout 1991  
Stef van Bakel 1990   Jan Visser 1991  
Nico Commandeur 1991   Truus Bijdevier 1992  
Ans de Wit 1991   Jaap de Vries 1992  
Adé Venneker 1993   Jan Schermer 1994  
Jaap Rippen 1994   Jan Geijteman 1996  
Piet Grootjes 1995   Bertus Korn 1996  
Nic Neuvel 1995   Albert Lindenboom 1996  
Arie Venneker 1995   Willem Bijdevier 1997  
Gijs Dekker 1998   Willem Appeldoorn 1998  
Nic de Goede 2000   Bram de Jong 2001  
Jan de Wit 2000   Ben Pranger 2001  
Hanny Louwen 2001   Jan Slijkerman 2001  
Theo Vingerling 2001   Arie Schoenmaker 2001  
Klaas Kieft 2001   Jan van Scheijen 2001  
Ed Pronk 2001   Martin Hoogervorst 2003  
Jan van den Bout 2002   Nico de Lange 2003  
Nell Verkerk 2002   Jan Liefaard 2003  
Ton Groot 2002   Trudy Teerhuis 2003  
Aad Dekker 2003   Arie Janssen 2005  
Piet Hes 2003   Arie Bos 2010  
Sjaak Schut 2003   Ria Lankreijer 2011  
Siem Teerhuis 2003   Jenny Scholte 2011  
Anko Floris 2004   Betty van Bakel 2012  
Jeroen Oud 2004        
Rob Hulst 2005        
Simon Reus 2005        
Harry van der Lem 2006        
Jeroen Wijts 2006        
Ronald Gonggrijp 2007        
Richard Meijer 2007        
Nel Appeldoorn 2008        
Peter Hoogerwerf 2008        
Marian Corsten 2009        
Hans Groot 2009        
Jacquea Peetoom 2009        
Ineke Gonggrijp 2010        
Paul Konijn 2010        
Gerben van der Waal 2010        
Fons Veel 2011        
Jaap de Vries 2011        
Marion Dolsma 2012        
Merijn van Merkenstein 2012        
Jan Brammer 2013        
Dirk Klanker 2013        
Janneke Ruijs 2013        
Phranz Bakker 2014        
Peter Groot 2014        
Co Joppe 2015        
Martin van Wanrooij 2015        
Jaap van der Werff 2015        
Linda van der Werff 2015        
Joseph Zentjens 2015        
Michael Filmer 2016        
Kees de Goede 2016        
Johan Presierie 2016        
Ronald Wijts 2016        
Marrian de Vries 2017        
Cor van Westerop 2017        
Yvonne Keizer 2018        
Jan Mienes 2018        
Jos Winder 2018        
Jan Bolt 2019        
Marco Visser 2019        
Armand Reus 2020        
Gerard Twisk 2020        
Marc de Wilde 2021        


KNVB onderscheidingen

Lid van Verdienste Afd. N-H

Klaas van Baar 23-04-1979    
Tom Bos 23-04-1979    

Lid van Verdienste

Siem van Wonderen 30-06-2009    

Bondsinsigne

     

Tom Bos

23-04-1964    

Gouden speld

Arie Groot 23-04-1979    
Piet Reus 23-04-1979    
Klaas Commandeur 23-04-1989    
Siem van Wonderen 09-06-2001    
Gerard Floris 01-10-2004    
Jan Kraakman 30-09-2005    
Rob Vermist 09-01-2008    
Piet Ursem 23-04-2014    

Zilveren speld

Theo Rood 10-09-1987    
Piet Oud 23-04-1989    
Jan Giling 01-01-1995    
Cor Venneker 01-01-1995    
Piet Ursem 26-09-2003    
Jan van den Bout 30-09-2005    

Gouden speld voor scheidsrechters

Herman Berghammer 09-12-2010    
Evert van Dronkelaar 09-12-2010    
Cees de Goede 09-12-2010    
Paul Kramer 09-12-2010    
Piet Ruijs 09-12-2010    


Alkmaarse onderscheidingen

Ere insigne in Goud

Arie Louwen 27-05-1988    
Klaas Commandeur 01-09-1994    
Piet Oud 01-09-1994    
Gerard Floris 15-12-2010    

Ere insigne in Zilver

Cor Venneker 23-04-1989    
Siem van Wonderen 23-04-1989    

Penning van Verdienste

Tom Bos 28-04-1979    
Arie Groot 01-11-1997    

Sporttalent van het jaar

Claire Dinkla 15-12-2017    

Held van Alkmaar

Wout van Dijk 07-12-2012    
Gerard Floris 07-12-2012    
Jos de Jong 07-12-2012    
Dirk Veel 07-12-2012    
Gitta van Dijk 06-12-2013    
Piet van Alphen 12-12-2014    
Nico de Lange 12-12-2014    
Tiny Stoop 12-12-2014    
Ger van der Waal 12-12-2014    
Jacques Peetoom 11-12-2015    
Gerard Venneker 11-12-2015    
Stef van Bakel 11-12-2018    
Hans Groot 11-12-2018    
Phranz Bakker 13-12-2019    
Evert van Dronkelaar 07-12-2020    


Koninklijke onderscheidingen

Ridder in de orde van Oranje Nassau

Gerard Floris 30-04-2009    
       
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!