Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Programma

Bekijk hier het wedstrijdprogramma voor de komende twee weken. Klik op de  voor extra wedstrijdinformatie zoals het adres van het sportpark, kleedkamer- en veldindeling, wedstrijdnummer, scheidsrechter en de verzameltijd. Onderstaand wedstrijdprogramma bevat zowel competitie (co), bekerwedstrijden (be) als vriendschappelijke wedstrijden (vr).

Datum Tijd Thuis Uit Info
5 dec 9:30 KSV 5 (zon) Kolping Boys 8 (zon)
5 dec 10:00 Kolping Boys 7 (zon) Koedijk 9 (zon)
5 dec 10:30 Kolping Boys 35+1 (zon) V.V. Bergen 35+2 (zon)
5 dec 10:30 Koedijk 6 (zon) Kolping Boys 3 (zon)
5 dec 11:00 Kolping Boys 2 (zon) SVW 27 2 (zon)
5 dec 12:00 Kolping Boys 4 (zon) Berkhout 2 (zon)
5 dec 12:00 Kolping Boys 9 (zon) ST SSV/Sporting S 3 (zon)
5 dec 12:00 Kolping Boys 10 (zon) Zuidermeer 2 (zon)
5 dec 12:30 Victoria O 6 (zon) Kolping Boys 6 (zon)
5 dec 12:45 Duinrand S 2 (zon) Kolping Boys 5 (zon)
5 dec 14:00 Kolping Boys 1 (zon) Kolping Boys Trainen
11 dec 8:30 Foresters (de) JO10-3 Kolping Boys JO10-5
11 dec 8:30 Zeeburgia avv JO9-2 Kolping Boys JO9-1
11 dec 8:45 Kolping Boys JO13-2 Vrone JO13-2
11 dec 8:45 Schagen United JO13-2 Kolping Boys JO13-4
11 dec 8:45 Kolping Boys JO13-6 BOL JO13-2
11 dec 8:45 Kolping Boys JO12-4 ST VV Egmond JO12-3
11 dec 8:45 Always Forward JO11-1 Kolping Boys JO11-1
11 dec 8:45 Jong Holland JO11-1 Kolping Boys JO11-2
11 dec 8:45 Kolping Boys JO11-3 JVC JO11-1
11 dec 8:45 Jong Holland JO10-5 Kolping Boys JO10-7
11 dec 8:45 DTS JO9-1 Kolping Boys JO9-3
11 dec 9:00 Vrone JO12-3 Kolping Boys JO12-2
11 dec 9:00 Kolping Boys JO10-2 VSV JO10-1
11 dec 9:00 Kolping Boys JO10-4 RKEDO JO10-1
11 dec 9:00 Kolping Boys JO9-5 BOL JO9-1
11 dec 9:00 Kolping Boys JO9-7 Vrone JO9-4
11 dec 9:00 Sporting Krommenie JO8-1 Kolping Boys JO8-1
11 dec 9:30 Kolping Boys JO14-3 FC Den Helder JO14-2
11 dec 10:00 Kolping Boys JO15-4 SVW 27 JO15-3
11 dec 10:00 Kolping Boys JO12-1 KSV JO12-2
11 dec 10:00 Kolping Boys JO11-4 Reiger Boys JO11-4
11 dec 10:00 ASC De Volewijckers JO10-1 Kolping Boys JO10-1
11 dec 10:00 Grasshoppers JO10-2 Kolping Boys JO10-6
11 dec 10:00 AFC 34 JO9-2 Kolping Boys JO9-2
11 dec 10:00 Kolping Boys MO13-1 s.v. Enkhuizen MO13-1
11 dec 10:15 KSV JO11-3 Kolping Boys JO11-5
11 dec 10:15 Kolping Boys JO10-3 V.V. Bergen JO10-1
11 dec 10:15 Kolping Boys JO10-8 Jong Holland JO10-4
11 dec 10:15 Kolping Boys JO9-6 HSV JO9-3
11 dec 10:15 Kolping Boys JO8-2 V.V. Bergen JO8-1
11 dec 10:30 Alcmaria Victrix JO13-1 Kolping Boys JO13-3
11 dec 10:30 VVS 46 JO12-2 Kolping Boys JO12-3
11 dec 11:00 ST VV Egmond JO15-1 Kolping Boys JO15-3
11 dec 11:30 Kolping Boys JO17-4 Graftdijk JO17-1
11 dec 11:30 Kolping Boys JO16-2 Vrone JO16-2
11 dec 11:30 Kolping Boys JO14-5 Vrone JO14-2
11 dec 11:30 Kolping Boys JO9-4 Vrone JO9-1
11 dec 12:15 Vrone JO14-1 Kolping Boys JO14-2
11 dec 12:30 FC Den Helder JO17-2 Kolping Boys JO17-2
11 dec 12:30 Vrone JO15-1 Kolping Boys JO15-2
11 dec 12:30 Kolping Boys JO11-6 Jong Holland MO11-2
11 dec 12:45 Victoria O JO14-2 Kolping Boys JO14-4
11 dec 13:00 ST VV Egmond JO16-3 Kolping Boys JO16-3
11 dec 13:00 Egmondia MO17-1 Kolping Boys MO17-2
11 dec 13:05 Kolping Boys JO19-2 ZOB JO19-1
11 dec 13:05 Kolping Boys JO18-1 Zaandijk JO18-1
11 dec 13:15 Kolping Boys 2 Dirkshorn 2
11 dec 13:15 Texel 94 JO17-1 Kolping Boys JO17-3
11 dec 15:00 Kolping Boys O23-2 Foresters (de) O23-2
11 dec 15:00 Kolping Boys VR1 Blauw Wit (W) Vr1
12 dec 9:30 Dynamo 4 (zon) Kolping Boys 10 (zon)
12 dec 10:00 Kolping Boys 5 (zon) FC Uitgeest 7 (zon)
12 dec 10:00 Kolping Boys 8 (zon) FC Uitgeest 8 (zon)
12 dec 10:30 Vitesse 22 35+1 (zon) Kolping Boys 35+1 (zon)
12 dec 11:00 SVW 27 6 (zon) Kolping Boys 7 (zon)
12 dec 11:30 George st 2 (zon) Kolping Boys 2 (zon)
12 dec 12:00 Kolping Boys 3 (zon) VZV 3 (zon)
12 dec 12:00 Westfriezen 5 (zon) Kolping Boys 4 (zon)
12 dec 12:00 Kolping Boys 6 (zon) Con Zelo 6 (zon)
12 dec 13:00 Koedijk 11 (zon) Kolping Boys 9 (zon)
12 dec 14:00 Kolping Boys Vr1 (zon) Kolping Boys Trainen
18 dec 8:45 Kolping Boys JO13-3 ST VV Egmond JO13-1
18 dec 9:00 HSV JO15-3 Kolping Boys JO15-4
18 dec 9:00 HSV JO11-1 Kolping Boys JO11-2
18 dec 9:30 SDZ JO9-1 Kolping Boys JO9-1
18 dec 10:00 Kolping Boys JO13-5 Dynamo JO13-1
18 dec 10:00 Kolping Boys JO12-2 Limmen JO12-1
18 dec 10:00 Kolping Boys JO12-3 SVW 27 JO12-2
18 dec 10:00 FC Den Helder JO9-1 Kolping Boys JO9-3
18 dec 10:15 Kolping Boys JO10-1 SDZ JO10-1
18 dec 10:15 Kolping Boys JO8-2 FC Den Helder JO8-1
18 dec 10:30 Reiger Boys JO13-3 Kolping Boys JO13-6
18 dec 10:30 Reiger Boys MO13-1 Kolping Boys MO13-1
18 dec 11:00 Purmersteijn JO8-1 Kolping Boys JO8-1
18 dec 11:30 Kolping Boys JO17-4 Foresters (de) JO17-3
18 dec 11:30 Kolping Boys JO15-2 Koedijk JO15-1
18 dec 11:45 Reiger Boys JO10-2 Kolping Boys JO10-2
18 dec 12:30 Jong Holland JO19-1 Kolping Boys JO19-2
18 dec 13:00 Texel 94 JO16-1 Kolping Boys JO16-2
18 dec 13:15 Kolping Boys MO17-2 Limmen MO17-1
18 dec 14:00 Schagen United 2 Kolping Boys 2
18 dec 14:45 Zouaven (de) JO19-1 Kolping Boys JO19-1
18 dec 15:00 Kolping Boys O23-2 Volendam (rkav) O23-1
18 dec 15:00 Kolping Boys Senioren Za 1 KNVB-Artiestenteam 1
19 dec 10:30 Kolping Boys 35+1 (zon) Zeevogels 35+1 (zon)
19 dec 12:00 Oosthuizen 4 (zon) Kolping Boys 4 (zon)
19 dec 12:00 HSV 9 (zon) Kolping Boys 9 (zon)
19 dec 12:00 SEW 6 (zon) Kolping Boys 10 (zon)
19 dec 12:00 Medemblik FC O23-1 (zon) Kolping Boys O23-1 (zon)
19 dec 12:00 SVA Vr1 (zon) Kolping Boys Vr1 (zon)
10 jan 20:50 Kolping Boys 2 (zaal) HZV/Het Vennewater 7 (zaal)
10 jan 21:45 Kolping Boys 4 (zaal) Puinhoop United 4 (zaal)
14 jan 20:50 DGAC 2 (zaal) Kolping Boys 3 (zaal)
14 jan 22:00 Kolping Boys 1 (zaal) Heertjes/Albino trouwringen 3 (zaal)
15 jan 10:15 Kolping Boys JO15-2 SVW 27 JO15-1
15 jan 12:00 DZS VR1 Kolping Boys VR1
15 jan 15:00 Always Forward 2 Kolping Boys 2
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!